zerdastone@gmail.com

+90 535 256 2508

DEKORATİF BETON GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELLERİ – fiber panel – tas panel – tuğla panel

DEKORATİF BETON GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELLERİ – fiber panel – tas panel – tuğla panel

DEKORATİF BETON GÖRÜNÜMLÜ DUVAR PANELLERİ – fiber panel – tas panel – tuğla panel

Dekoratif Beton Görünümlü Duvar Panelleri

 

Fiberglass brüt beton duvar kaplama panelleri kullanarak projenizde bu karakteri vurgulamak isterseniz veya minimalist bir alan oluşturmak istiyorsanız, Sena Stone olarak renk ve doku açısından çok çeşit olanakları sunarız. Doğal renklerde, tüm mekanlara huzur ve üslup getirirler. Brüt beton dokusuna sahip, tavanlarda ve dış cephelerde dahi kullanılabilen dekoratif beton duvar kaplama panellerini inceleyebilirsiniz.

Kultür tuğlası nedir? Kultür tuğlası – kultür taşı

 

Beton Görünümlü Panel Renkleri Birebir Aynı mı?

 

Web sitemizde veya kataloğumuzda gördüğünüz renk tonlarında farklılık olabilir. Tarafımızdan numune ürün talep ederek gerçek ortamdaki doku ve renk deneyiminizi yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

 

FİBER PANEL KAPLAMA TAS PANEL KAPLAMA TUĞLA PANEL KAPLAMA ZERDA STONE

 

Beton Görünümlü Paneller Strafor mudur?

 

Hayır. Ürünlerimiz kesinlikle plastik, poliüretan, strafor, köpük, XPS, PVC, MDF kullanılan bir ürün değildir. Dekoratif beton görünümlü duvar panelleri yapay bir malzeme olmasına rağmen %100 doğal dokuya ve doğal renge sahiptir. Yüzeyine dokunulduğunda doğal doku net bir şekilde hissedilir.

 

KULTÜR TUĞLASI KULTÜR TAŞLARI DEKORATİF KULTÜR TUĞLASI

 

Beton Paneller Dış Cephede Kullanılabilir mi?

 

Beton panel dokusunun dökülmemesi dış hava koşullarının oluşturduğu etkenlerden korunması su ve nemden etkilenmemesi, özellikle genleşme ve çekme oranının en düşük seviyede olmasından dolayı dış cephe kullanımı için uygundur. Panellerimiz su ve nemden etkilenmez. Islak bölgelerde suyun içerisinde dahi kullanılabilmektedir

  1. https://www.zerdastone.com/tas-kaplama-nedir-kultur-tasi-dekoratif-tas/

İçeriği Paylaş
Whatsapp Destek Bizi Arayın