Dekoratif duvar görünümlü duvar panelleri

Dekoratif Beton Görünümlü Duvar Panelleri
Tarafından tasduvarpanelleri Genel 0 Yorumlar
Fiberglass brüt beton duvar kaplama panelleri kullanarak projenizde bu karakteri vurgulamak isterseniz veya minimalist bir alan oluşturmak istiyorsanız, zerda stone olarak renk ve doku açısından çok çeşit olanakları sunarız. Doğal renklerde, tüm mekanlara huzur ve üslup getirirler. Brüt beton dokusuna sahip, tavanlarda ve dış cephelerde dahi kullanılabilen dekoratif beton duvar kaplama panellerini inceleyebilirsiniz.
Www.zerdastone.com

Beton Görünümlü Panel Renkleri Birebir Aynı mı?

Web sitemizde veya kataloğumuzda gördüğünüz renk tonlarında farklılık olabilir. Tarafımızdan numune ürün talep ederek gerçek ortamdaki doku ve renk deneyiminizi yaşamanızı tavsiye ediyoruz.
Www.zerdastone.com

Beton Görünümlü Paneller Strafor mudur?

Hayır. Ürünlerimiz kesinlikle plastik, poliüretan, strafor, köpük, XPS, PVC, MDF kullanılan bir ürün değildir. Dekoratif beton görünümlü duvar panelleri yapay bir malzeme olmasına rağmen %100 doğal dokuya ve doğal renge sahiptir. Yüzeyine dokunulduğunda doğal doku net bir şekilde hissedilir.
Www.zerdastone.com

Beton Paneller Dış Cephede Kullanılabilir mi?

Beton panel dokusunun dökülmemesi dış hava koşullarının oluşturduğu etkenlerden korunması su ve nemden etkilenmemesi, özellikle genleşme ve çekme oranının en düşük seviyede olmasından dolayı dış cephe kullanımı için uygundur. Panellerimiz su ve nemden etkilenmez. Islak bölgelerde suyun içerisinde dahi kullanılabilmektedir.
Www.zerdastone.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Teklif İste