zerdastone@gmail.com

+90 535 256 2508

Taş Kaplama

Taş Kaplama

Taş Kaplama

DEKORATİF TUĞLA PANEL
Dekoratif tuğla paneller, Duvar dekorasyonunun son yıllardaki yükselen trendi olan tuğla duvar hem yapısı hem de uygulandığı alanlarda yarattığı güzel görünüm nedeni ile daha uzun yıllar tuğla duvar kaplamasında ki yerini koruyacak gibi duruyor. İş yerleri ve ev duvarlarının dekorasyonunda ilk sırada tercih edilen tuğla duvar uygulamaları uzun ömürlü malzemeden üretilmekte ve uygulandığı alanlara şık bir derinlik katmaktadır.

KÜLTÜR TUĞLASI
Kültür Tuğlası, Hem iç hem de dış duvar uygulamasına uygun olan tuğla duvar yapıldığı her alana doğanın esintisini yaşatmaktadır. Suya ve yüksek orandaki neme bile dayanıklı olması dış duvar kaplamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır. Dış cephe uygulamasında kullanılması evin veya iş yerlerinin dışarıdan görünümünü bir anda değiştirmekte daha sıcak ve dikkat çekici bir hale dönüştürmektedir.

TUĞLA PANEL KAPLAMA
Tuğla kaplama duvar montajı uygulanacak duvarda kırma ve dökme işlemi olmadığı için de tercih sebebidir. Duvara montajı yapıldıktan sonra uzun yıllar bozulmadan ve düşmeden formundan bir şey kaybetmeden kendini muhafaza edebilmektedir. Darbelere karşı dayanıklı olduğunu da unutmamak gerekir. Kültür Tuğlası fiyatları ve tuğla kaplama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz


İçeriği Paylaş
Whatsapp Destek Bizi Arayın