FİBER PANEL KAPLAMA \ ZERDA STONE

Fiber panel kaplama

 

Dekoratif tuğla paneller, Duvar dekorasyonunun son yıllardaki yükselen trendi olan tuğla duvar hem yapısı hem de uygulandığı alanlarda yarattığı güzel görünüm nedeni ile daha uzun yıllar tuğla duvar kaplamasında ki yerini koruyacak gibi duruyor. İş yerleri ve ev duvarlarının dekorasyonunda ilk sırada tercih edilen tuğla duvar uygulamaları uzun ömürlü malzemeden üretilmekte ve uygulandığı alanlara şık bir derinlik katmaktadır.

 

 

Asur Tuğla Panel

 

 

KÜLTÜR TUĞLASI

 

Kültür Tuğlası, Hem iç hem de dış duvar uygulamasına uygun olan tuğla duvar yapıldığı her alana doğanın esintisini yaşatmaktadır. Suya ve yüksek orandaki neme bile dayanıklı olması dış duvar kaplamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır. Dış cephe uygulamasında kullanılması evin veya iş yerlerinin dışarıdan görünümünü bir anda değiştirmekte daha sıcak ve dikkat çekici bir hale dönüştürmektedir.

 

Ferro Tuğla Panel

 

TUĞLA PANEL KAPLAMA

Tuğla kaplama duvar montajı uygulanacak duvarda kırma ve dökme işlemi olmadığı için de tercih sebebidir. Duvara montajı yapıldıktan sonra uzun yıllar bozulmadan ve düşmeden formundan bir şey kaybetmeden kendini muhafaza edebilmektedir. Darbelere karşı dayanıklı olduğunu da unutmamak gerekir. Kültür Tuğlası fiyatları ve tuğla kaplama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz

http://Www.tuglataskaplama.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Teklif İste